
ATTINY44A-SSUR
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
ATTINY44A-SSUR — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Microcontrollers. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ATTINY44A-SSUR.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 53.11 до 72.41 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 1.8 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Speed: | 20MHz |
| Core Size: | 8-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Connectivity: | USI |
| Number of I/O: | 12 |
| Core Processor: | AVR |
| Program Memory Size: | 4KB (2K x 16) |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ATTINY44A | 348 шт. | від 53.11 грн 1+: 53.11 грн | Ворон | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
