Зображення корпусу уточнюється
ATXMEGA128A1U-AU
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
ATXMEGA128A1U-AU — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Microcontrollers. Корпус: 100-TQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ATXMEGA128A1U-AU.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 563.45 до 570.46 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 100-TQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 3.6 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 90 |
| Speed: | 32MHz |
| Core Size: | 8/16-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | EBI/EMI, I2C, IrDA, SPI, UART/USART, USB |
| Number of I/O: | 78 |
| Core Processor: | AVR |
| Program Memory Size: | 128KB (64K x 16) |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ATXMEGA128A1U-AU | 5007 | від 563.45 грн 1+: 563.45 грн25+: 516.49 грн100+: 468.14 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ATXMEGA128A1U-AU | 1193 | від 563.45 грн 1+: 563.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ATXMEGA128A1U-AUR | 3556 | від 570.46 грн 1+: 570.46 грн1500+: 570.46 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ATXMEGA128A1U-AUR | 2052 | від 570.46 грн 1+: 570.46 грн25+: 556.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
