
MSP430F5438
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
MSP430F5438 — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Microcontrollers. Корпус: 100-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MSP430F5438.
Всього пропозицій
13
Ціни
від 347.13 до 1434.35 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 100-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Continuous Drain Current: | 595 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 90 |
| Speed: | 25MHz |
| Core Size: | 16-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | I2C, IrDA, LINbus, SCI, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 87 |
| Core Processor: | MSP430 CPUXV2 |
| Program Memory Size: | 256KB (256K x 8) |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MSP430F5438IPZ | 55 шт. | від 347.13 грн 1+: 347.13 грн10+: 323.99 грн100+: 300.85 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MSP430F5438ACY | 1280 | від 415.52 грн 51+: 415.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MSP430F5438AIPZR | 3439 | від 750.46 грн 1+: 750.46 грн10+: 585.86 грн25+: 544.81 грн100+: 499.65 грн250+: 488.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MSP430F5438AIPZR | 1504 | від 750.46 грн 1+: 750.46 грн10+: 586.49 грн25+: 545.15 грн100+: 500.31 грн250+: 488.39 грн1000+: 445.65 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MSP430F5438AIZCAT | 1513 | від 789.7 грн 1+: 789.7 грн10+: 618.73 грн25+: 575.28 грн100+: 528.33 грн250+: 461.07 грн500+: 458.96 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MSP430F5438AIZCAT | 546 | від 821.23 грн 1+: 821.23 грн10+: 643.18 грн25+: 598.69 грн100+: 549.8 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MSP430F5438AIPZ | 1392 | від 839.45 грн 1+: 839.45 грн10+: 615.92 грн25+: 568.27 грн90+: 566.87 грн270+: 528.33 грн450+: 514.32 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MSP430F5438AIPZ | 1650 | від 873.08 грн 1+: 873.08 грн10+: 685.29 грн24+: 640.21 грн90+: 590.04 грн270+: 560.4 грн450+: 549.44 грн990+: 535.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MSP430F5438IPZR | 1019 | від 1063.67 грн 1+: 1063.67 грн10+: 840.36 грн25+: 784.54 грн100+: 723.19 грн250+: 716.8 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MSP430F5438IPZ | 260 | від 1184.2 грн 1+: 1184.2 грн10+: 940.35 грн25+: 816.32 грн90+: 789.7 грн270+: 777.79 грн540+: 758.87 грн900+: 739.25 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MSP430F5438IPZ | 48 | від 1231.14 грн 1+: 1231.14 грн10+: 977.35 грн90+: 848.57 грн180+: 821.88 грн270+: 808.52 грн540+: 788.91 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MSP430F5438AMPZREP | 1371 | від 1433.65 грн 1+: 1433.65 грн10+: 1143.63 грн25+: 1071.16 грн100+: 994.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MSP430F5438AMPZREP | 627 | від 1434.35 грн 1+: 1434.35 грн10+: 1144.26 грн25+: 1071.38 грн100+: 994.3 грн500+: 970.48 грн1000+: 894.8 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
