
STM32F100RBT6B
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
STM32F100RBT6B — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 64-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32F100RBT6B.
Всього пропозицій
12
Ціни
від 126.67 до 730.15 грн
Є в Україні
7
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 64-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 960 |
| Speed: | 24MHz |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | DMA, PDR, POR, PVD, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Connectivity: | I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 51 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Program Memory Size: | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM32F100RBT6B | 90 | від 126.67 грн 1+: 126.67 грн | Eurocom Components | Купити |
| STM32F100RBT6B | Є в наявності | від 191.25 грн 1+: 191.25 грн2+: 185.77 грн4+: 177.86 грн | IMRAD | Купити |
| STM32F100RBT6BTR | 10 шт. | від 234 грн 1+: 234 грн | НІКОМ | Купити |
| STM32F100RBT6B | 14 шт. | від 350 грн 1+: 350 грн | Радіомаг | Купити |
| STM32F100RBT6B | 5899 шт. | від 573.35 грн 1+: 573.35 грн | SEA | Купити |
| STM32F100RBT6B | 22 | від 698.67 грн 1+: 698.67 грн | vdmais | Купити |
| STM32F100RBT6B | 115 | від 730.15 грн 1+: 730.15 грн | vdmais | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32F100RBT6B | 254 | від 273.78 грн 1+: 273.78 грн5+: 261.14 грн10+: 259.04 грн25+: 248.51 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F100RBT6B | 770 | від 416.28 грн 1+: 416.28 грн10+: 318.71 грн25+: 294.28 грн160+: 260.45 грн320+: 251.71 грн640+: 244.51 грн1120+: 239.64 грн2560+: 233.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F100RBT6BTR | 108 | від 426.11 грн 1+: 426.11 грн10+: 326.64 грн25+: 301.72 грн100+: 274.28 грн250+: 261.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F100RBT6B | 4913 | від 445.77 грн 1+: 445.77 грн10+: 341.87 грн25+: 316.6 грн100+: 280.1 грн250+: 270.97 грн500+: 263.95 грн2880+: 256.93 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F100RBT6BTR | 1057 | від 445.77 грн 1+: 445.77 грн10+: 341.87 грн25+: 316.6 грн100+: 288.52 грн500+: 280.1 грн1000+: 264.65 грн2000+: 249.21 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
