
STM32F103RET6
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
STM32F103RET6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 64-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32F103RET6.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 185.36 до 759.74 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 64-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 960 |
| Speed: | 72MHz |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | DMA, Motor Control PWM, PDR, POR, PVD, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Connectivity: | CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Number of I/O: | 51 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Program Memory Size: | 512KB (512K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM32F103RET6 | Є в наявності | від 185.36 грн 1+: 185.36 грн2+: 174.24 грн4+: 166.83 грн10+: 161.27 грн | IMRAD | Купити |
| STM32F103RET6 | 24 | від 248.45 грн 1+: 248.45 грн | Eurocom Components | Купити |
| STM32F103RET6 | 2 | 513 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32F103RET6 | 82 | від 605.97 грн 1+: 605.97 грн2+: 483.79 грн6+: 457.11 грн50+: 442.36 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F103RET6 | 4988 | від 662.84 грн 1+: 662.84 грн10+: 515.39 грн25+: 509.77 грн100+: 500.64 грн250+: 478.88 грн500+: 436.04 грн960+: 404.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F103RET6TR | 1128 | від 662.84 грн 1+: 662.84 грн10+: 515.39 грн25+: 478.54 грн100+: 438.05 грн250+: 425.74 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F103RET6 | 364 | від 662.84 грн 1+: 662.84 грн10+: 515.39 грн25+: 478.54 грн160+: 427.53 грн320+: 414.35 грн640+: 403.49 грн1120+: 396.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F103RET6TR | 26 | від 759.74 грн 1+: 759.74 грн10+: 594.03 грн25+: 551.9 грн100+: 500.64 грн250+: 479.58 грн500+: 449.38 грн1000+: 404.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
