
STM32F103VCT6
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
STM32F103VCT6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 100-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32F103VCT6.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 305 до 810 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 100-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 540 |
| Speed: | 72MHz |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | DMA, Motor Control PWM, PDR, POR, PVD, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Connectivity: | CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Number of I/O: | 80 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Program Memory Size: | 256KB (256K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM32F103VCT6 | Є в наявності | від 305 грн 1+: 305 грн | Importtime | Купити |
| STM32F103VCT6 | 5 | 810 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32F103VCT6 | 13278 | від 544.85 грн 1+: 544.85 грн10+: 448.54 грн25+: 400.03 грн100+: 384.56 грн250+: 378.23 грн540+: 369.09 грн1080+: 357.84 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F103VCT6 | 459 | від 655.93 грн 1+: 655.93 грн10+: 510.05 грн90+: 435.95 грн180+: 420.59 грн270+: 412.89 грн540+: 401.6 грн1080+: 392.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F103VCT6TR | 196 | від 655.93 грн 1+: 655.93 грн10+: 510.05 грн25+: 473.56 грн100+: 433.42 грн250+: 421.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F103VCT6 | 57 | від 681.24 грн 1+: 681.24 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F103VCT6TR | 33157 | від 720.61 грн 1+: 720.61 грн10+: 561.02 грн25+: 537.12 грн100+: 478.06 грн250+: 465.41 грн1000+: 434.48 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
