
STM32F205VCT6
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
STM32F205VCT6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 100-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32F205VCT6.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 700.56 до 808.07 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 100-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 540 |
| Speed: | 120MHz |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I2S, LCD, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | CANbus, I2C, IrDA, LINbus, MMC, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Number of I/O: | 82 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Program Memory Size: | 256KB (256K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32F205VCT6 | 89 | від 700.56 грн 1+: 700.56 грн2+: 618.35 грн5+: 584.62 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F205VCT6TR | 988 | від 772.94 грн 1+: 772.94 грн10+: 604.44 грн25+: 562.22 грн100+: 515.85 грн250+: 504.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F205VCT6 | 445 | від 772.94 грн 1+: 772.94 грн10+: 604.44 грн24+: 563.89 грн90+: 518.77 грн270+: 492.13 грн450+: 482.28 грн990+: 469.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F205VCT6TR | 5691 | від 795.42 грн 1+: 795.42 грн10+: 633.11 грн25+: 590.24 грн100+: 541.06 грн250+: 530.52 грн500+: 514.36 грн1000+: 502.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F205VCT6 | 955 | від 808.07 грн 1+: 808.07 грн10+: 590.95 грн25+: 544.57 грн250+: 505.92 грн1080+: 465.17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
