
STM32F358VCT6
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
STM32F358VCT6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 100-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32F358VCT6.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 602.69 до 630.09 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 100-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 540 |
| Speed: | 72MHz |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | DMA, I2S, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 86 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M4F |
| Program Memory Size: | 256KB (256K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32F358VCT6 | 540 | від 602.69 грн 1+: 602.69 грн10+: 467.4 грн24+: 434.84 грн90+: 398.6 грн270+: 377.2 грн450+: 369.28 грн990+: 359.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F358VCT6 | 537 | від 630.09 грн 1+: 630.09 грн10+: 455.88 грн25+: 417.95 грн250+: 387.74 грн540+: 374.4 грн1080+: 360.35 грн2700+: 346.3 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
