
STM32F373C8T6
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
STM32F373C8T6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 48-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32F373C8T6.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 306.94 до 471.04 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 48-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 1500 |
| Speed: | 72MHz |
| RAM Size: | 16K x 8 |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | DMA, I2S, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Number of I/O: | 36 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M4 |
| Program Memory Size: | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM32F373C8T6 | 8 | від 306.94 грн 1+: 306.94 грн | vdmais | Купити |
| STM32F373C8T6 | 1 шт. | від 330 грн 1+: 330 грн | Радіомаг | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32F373C8T6 | 849 | від 365.04 грн 1+: 365.04 грн10+: 308.88 грн25+: 296.24 грн100+: 280.1 грн250+: 273.78 грн500+: 268.86 грн1000+: 267.46 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F373C8T6 | 1373 | від 471.04 грн 1+: 471.04 грн10+: 362.09 грн25+: 334.82 грн100+: 304.88 грн250+: 290.61 грн500+: 282 грн1000+: 274.92 грн2500+: 267.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
