Зображення корпусу уточнюється
STM32F401
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
STM32F401 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 48-UFQFN Exposed Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32F401.
Всього пропозицій
28
Ціни
від 119.7 до 534.63 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 48-UFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 2496 |
| Speed: | 84MHz |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I2S, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | I2C, IrDA, LINbus, SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Number of I/O: | 36 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M4 |
| Program Memory Size: | 256KB (256K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM32F401RCT6 | 5 | 119.7 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| STM32F401 | 8 шт. | від 170 грн 1+: 170 грн | Radio Store | Купити |
| STM32F401CCU6 | Є в наявності | від 232.5 грн 1+: 232.5 грн2+: 218.55 грн4+: 209.25 грн10+: 202.28 грн | IMRAD | Купити |
| STM32F401CEU6 | Є в наявності | від 299.5 грн 1+: 299.5 грн2+: 296.2 грн | IMRAD | Купити |
| STM32F401RCT6 | 694 шт. | від 372.7 грн 1+: 372.7 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32F401VCT6 | 29 | від 302.09 грн 1+: 302.09 грн3+: 288.04 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F401RBT6 | 160 | від 302.79 грн 1+: 302.79 грн5+: 214.98 грн13+: 203.03 грн160+: 199.52 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F401RET6 | 94 | від 314.03 грн 1+: 314.03 грн4+: 250.1 грн11+: 236.75 грн960+: 233.94 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F401RCT6 | 11 | від 327.38 грн 1+: 327.38 грн4+: 245.89 грн11+: 232.54 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F401CBU6TR | 1188 | від 335.81 грн 1+: 335.81 грн10+: 255.02 грн25+: 235.35 грн100+: 213.57 грн250+: 202.33 грн500+: 200.92 грн1000+: 184.77 грн2500+: 175.63 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F401CBU6 | 724 | від 335.81 грн 1+: 335.81 грн10+: 255.02 грн25+: 235.35 грн100+: 213.57 грн250+: 202.33 грн500+: 196.01 грн1000+: 184.77 грн4680+: 184.06 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F401CCU6 | 184 | від 350.56 грн 1+: 350.56 грн8+: 336.51 грн10+: 328.79 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F401CCU6 | 834 | від 364.61 грн 1+: 364.61 грн10+: 277.99 грн25+: 256.26 грн100+: 232.38 грн260+: 220.57 грн520+: 213.78 грн1040+: 208.19 грн2600+: 202.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F401CCU6TR | 107 | від 365.32 грн 1+: 365.32 грн10+: 278.27 грн25+: 256.54 грн100+: 232.64 грн250+: 221.24 грн500+: 220 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F401VBT6 | 109 | від 368.13 грн 1+: 368.13 грн3+: 290.85 грн4+: 283.82 грн10+: 267.67 грн25+: 262.75 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F401RCT6TR | 2181 | від 382.88 грн 1+: 382.88 грн10+: 292.18 грн25+: 269.49 грн100+: 244.58 грн250+: 232.7 грн500+: 231.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F401RCT6TR | 2200 | від 399.74 грн 1+: 399.74 грн10+: 306.3 грн25+: 282.42 грн100+: 256.42 грн250+: 244.48 грн500+: 243.78 грн1000+: 218.49 грн4000+: 208.65 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F401RBT6 | 1091 | від 406.06 грн 1+: 406.06 грн10+: 310.52 грн25+: 286.66 грн160+: 253.57 грн320+: 245.01 грн640+: 237.98 грн1120+: 233.21 грн2560+: 227.41 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F401VBT6 | 412 | від 415.2 грн 1+: 415.2 грн10+: 294.36 грн25+: 269.07 грн250+: 247.29 грн540+: 239.56 грн1080+: 231.84 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F401RCT6 | 139 | від 424.33 грн 1+: 424.33 грн10+: 325.2 грн25+: 300.35 грн160+: 265.93 грн320+: 257.03 грн640+: 249.71 грн1120+: 244.75 грн2560+: 238.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F401RCT7TR | 487 | від 425.03 грн 1+: 425.03 грн10+: 325.98 грн25+: 301.39 грн100+: 273.99 грн250+: 260.64 грн1000+: 229.03 грн2000+: 226.92 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F401RET6TR | 1901 | від 439.79 грн 1+: 439.79 грн10+: 337.29 грн25+: 311.67 грн100+: 283.48 грн250+: 270.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F401VET6 | 90 | від 472.1 грн 1+: 472.1 грн3+: 330.89 грн9+: 313.33 грн90+: 307.01 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F401RET6 | 2112 | від 477.72 грн 1+: 477.72 грн10+: 367.35 грн25+: 339.75 грн160+: 301.55 грн320+: 291.68 грн640+: 283.55 грн1120+: 278.05 грн2560+: 271.35 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F401VET6 | 751 | від 516.36 грн 1+: 516.36 грн10+: 398.41 грн24+: 370 грн90+: 338.39 грн270+: 319.71 грн450+: 312.81 грн990+: 303.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F401RCT7 | 2812 | від 531.12 грн 1+: 531.12 грн10+: 389.91 грн25+: 363.91 грн100+: 319.65 грн250+: 304.2 грн500+: 236.75 грн960+: 229.73 грн2880+: 226.92 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F401VBH6 | 839 | від 532.52 грн 1+: 532.52 грн10+: 391.31 грн25+: 356.89 грн100+: 320.36 грн250+: 304.2 грн500+: 272.58 грн1000+: 236.05 грн2496+: 233.94 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F401RDT6 | 598 | від 534.63 грн 1+: 534.63 грн10+: 410.28 грн25+: 379.37 грн100+: 335.81 грн250+: 318.95 грн500+: 285.93 грн960+: 243.78 грн2880+: 239.56 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
