
STM32F407VET6
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
STM32F407VET6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 100-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32F407VET6.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 154.68 до 801.48 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 100-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 540 |
| Speed: | 168MHz |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I2S, LCD, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | CANbus, DCMI, EBI/EMI, Ethernet, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Number of I/O: | 82 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M4 |
| Program Memory Size: | 512KB (512K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM32F407VET6 | Є в наявності | від 154.68 грн 1+: 154.68 грн2+: 146.72 грн4+: 139.41 грн10+: 132.43 грн | IMRAD | Купити |
| STM32F407VET6 | 1 | 247.5 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32F407VET6 | 406 | від 697.52 грн 1+: 697.52 грн2+: 512.08 грн5+: 511.37 грн6+: 483.98 грн90+: 472.74 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32F407VET6 | 2161 | від 740.37 грн 1+: 740.37 грн10+: 559.84 грн25+: 514.89 грн100+: 510.67 грн250+: 479.06 грн540+: 465.72 грн1080+: 452.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM32F407VET6 | 1773 | від 766.36 грн 1+: 766.36 грн10+: 599.04 грн24+: 558.82 грн90+: 514.06 грн270+: 487.61 грн450+: 477.83 грн990+: 465.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F407VET6TR | 337 | від 766.36 грн 1+: 766.36 грн10+: 599.04 грн25+: 557.17 грн100+: 511.13 грн250+: 499.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32F407VET6TR | 718 | від 801.48 грн 1+: 801.48 грн10+: 627.28 грн25+: 584.43 грн100+: 535.96 грн250+: 525.42 грн500+: 512.08 грн1000+: 460.8 грн2000+: 440.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
