
STM32L151CBT6A
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
STM32L151CBT6A — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 48-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32L151CBT6A.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 130.2 до 429.02 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 48-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed: | 32MHz |
| RAM Size: | 32K x 8 |
| Core Size: | 32-Bit |
| EEPROM Size: | 4K x 8 |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, Cap Sense, DMA, I2S, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Number of I/O: | 37 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Program Memory Size: | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM32L151CBT6A | Є в наявності | від 130.2 грн 1+: 130.2 грн2+: 122.39 грн4+: 117.18 грн10+: 113.27 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32L151CBT6A | 345 | від 265.42 грн 1+: 265.42 грн4+: 254.18 грн5+: 253.48 грн11+: 240.14 грн100+: 231.01 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM32L151CBT6ATR | 2702 | від 429.02 грн 1+: 429.02 грн10+: 328.68 грн25+: 303.62 грн100+: 276.06 грн250+: 263.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32L151CBT6A | 2292 | від 429.02 грн 1+: 429.02 грн10+: 328.68 грн25+: 303.62 грн100+: 276.06 грн250+: 262.92 грн500+: 254.99 грн1000+: 248.47 грн2500+: 241.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
