
STM32L151VBT6
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
STM32L151VBT6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 100-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32L151VBT6.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 636.48 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 100-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed: | 32MHz |
| RAM Size: | 16K x 8 |
| Core Size: | 32-Bit |
| EEPROM Size: | 4K x 8 |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, Cap Sense, DMA, I2S, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Number of I/O: | 83 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Program Memory Size: | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32L151VBT6 | 530 | від 636.48 грн 1+: 636.48 грн10+: 494.5 грн24+: 460.37 грн90+: 422.37 грн270+: 399.93 грн450+: 391.63 грн990+: 380.94 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
