
STM32L152R8T6
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
STM32L152R8T6 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 64-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM32L152R8T6.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 438.32 до 537.36 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 64-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed: | 32MHz |
| RAM Size: | 10K x 8 |
| Core Size: | 32-Bit |
| EEPROM Size: | 4K x 8 |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, Cap Sense, DMA, I2S, LCD, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Number of I/O: | 51 |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M3 |
| Program Memory Size: | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM32L152R8T6A | 20 | від 438.32 грн 1+: 438.32 грн10+: 336.05 грн25+: 310.48 грн160+: 275.08 грн320+: 265.93 грн640+: 258.4 грн1120+: 253.3 грн2560+: 247.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM32L152R8T6 | 947 | від 537.36 грн 1+: 537.36 грн10+: 415.07 грн25+: 384.43 грн160+: 342.02 грн320+: 331.06 грн640+: 322.04 грн1120+: 315.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
