
STM8S003K3T6C
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
STM8S003K3T6C — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 32-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM8S003K3T6C.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 56 до 105.61 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 32-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 1500 |
| Speed: | 16MHz |
| Core Size: | 8-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 28 |
| Core Processor: | STM8 |
| Program Memory Size: | 8KB (8K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM8S003K3T6C | 19 шт. | від 56 грн 1+: 56 грн | НІКОМ | Купити |
| STM8S003K3T6C | 77 шт. | від 67.51 грн 1+: 67.51 грн | Ворон | Купити |
| STM8S003K3T6C | 22 шт. | від 72 грн 1+: 72 грн | Радіокомпоненти | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM8S003K3T6C | 47 | від 79.73 грн 1+: 79.73 грн33+: 76.24 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM8S003K3T6CTR | 880 | від 83.23 грн 1+: 83.23 грн10+: 59.94 грн25+: 54.22 грн100+: 47.89 грн250+: 44.87 грн500+: 43.05 грн1000+: 41.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM8S003K3T6C | 653 | від 83.23 грн 1+: 83.23 грн10+: 59.94 грн25+: 54.22 грн100+: 47.89 грн250+: 44.87 грн500+: 43.05 грн1000+: 41.55 грн2500+: 39.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM8S003K3T6C | 8745 | від 86.73 грн 1+: 86.73 грн10+: 56.79 грн100+: 50.22 грн250+: 47.07 грн500+: 45.25 грн1000+: 41.48 грн1500+: 38.89 грн4500+: 38.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STM8S003K3T6CTR | 137 | від 105.61 грн 1+: 105.61 грн10+: 69.17 грн100+: 55.25 грн250+: 49.87 грн500+: 47.77 грн1000+: 42.04 грн2400+: 42.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
