Зображення корпусу уточнюється
STM8S207S8T6C
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
STM8S207S8T6C — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 44-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM8S207S8T6C.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 128.7 до 278.65 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 44-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 960 |
| Speed: | 24MHz |
| Core Size: | 8-Bit |
| EEPROM Size: | 1.5K x 8 |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 34 |
| Core Processor: | STM8 |
| Program Memory Size: | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STM8S207S8T6CTR | Є в наявності | від 128.7 грн 1+: 128.7 грн | Mastek | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM8S207S8T6C | 112 | від 249.87 грн 1+: 249.87 грн2+: 237.24 грн5+: 214.78 грн6+: 190.91 грн14+: 180.38 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STM8S207S8T6C | 2316 | від 266.72 грн 1+: 266.72 грн10+: 200.81 грн25+: 184.37 грн160+: 161.63 грн320+: 155.75 грн640+: 150.91 грн1120+: 147.63 грн2560+: 143.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM8S207S8T6C | 663 | від 278.65 грн 1+: 278.65 грн10+: 210.57 грн25+: 193.72 грн100+: 169.86 грн250+: 163.54 грн500+: 151.61 грн960+: 146.69 грн4800+: 139.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
