Зображення корпусу уточнюється
STM8S208MBT6B
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
STM8S208MBT6B — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Microcontrollers. Корпус: 80-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STM8S208MBT6B.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 409.55 до 427.82 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 80-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 540 |
| Speed: | 24MHz |
| Core Size: | 8-Bit |
| EEPROM Size: | 2K x 8 |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 68 |
| Core Processor: | STM8 |
| Program Memory Size: | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STM8S208MBT6B | 190 | від 409.55 грн 1+: 409.55 грн10+: 313.17 грн90+: 264.34 грн180+: 254.22 грн270+: 249.14 грн540+: 241.7 грн1080+: 235.58 грн2520+: 229.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STM8S208MBT6B | 106 | від 427.82 грн 1+: 427.82 грн10+: 328.77 грн25+: 277.48 грн100+: 266.95 грн250+: 261.33 грн540+: 253.6 грн1080+: 230.42 грн2700+: 229.01 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
