
TMS320F28027PTT
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
TMS320F28027PTT — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Microcontrollers. Корпус: 48-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TMS320F28027PTT.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 694.71 до 695.41 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 48-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 250 |
| Speed: | 60MHz |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | I2C, SCI, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 22 |
| Core Processor: | C28x |
| Program Memory Size: | 64KB (32K x 16) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TMS320F28027PTT | 572 | від 694.71 грн 1+: 694.71 грн10+: 541.02 грн25+: 502.64 грн100+: 460.43 грн250+: 440.31 грн500+: 428.18 грн1000+: 418.2 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TMS320F28027PTT | 655 | від 695.41 грн 1+: 695.41 грн10+: 541.58 грн25+: 502.94 грн100+: 460.8 грн250+: 439.73 грн500+: 427.78 грн1000+: 394.07 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
