Зображення корпусу уточнюється
TMS320F2812PGFA
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
TMS320F2812PGFA — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Microcontrollers. Корпус: 176-LQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TMS320F2812PGFA.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 2257.06 до 2299.02 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 176-LQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 40 |
| Speed: | 150MHz |
| Core Size: | 32-Bit |
| Peripherals: | DMA, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | CANbus, EBI/EMI, McBSP, SCI, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 56 |
| Core Processor: | C28x |
| Program Memory Size: | 256KB (128K x 16) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TMS320F2812PGFA | 4375 | від 2257.06 грн 1+: 2257.06 грн10+: 1828.66 грн40+: 1676.51 грн120+: 1591.66 грн280+: 1541.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TMS320F2812PGFA | 283 | від 2257.06 грн 1+: 2257.06 грн10+: 1829.71 грн25+: 1676.53 грн120+: 1591.9 грн280+: 1541.54 грн520+: 1527.55 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TMS320F2812PGFAG4 | 59 | від 2299.02 грн 1+: 2299.02 грн10+: 2001.07 грн25+: 1759.76 грн120+: 1466 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
