
AO3400
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AO3400 — електронний компонент виробника ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR, категорія MOSFETs. Корпус: SOT-23-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AO3400.
Всього пропозицій
21
Ціни
від 1.33 до 36.51 грн
Є в Україні
15
| Виробник: | ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Continuous Drain Current: | 4.7 A |
| Rds(on): | 26.5mOhm @ 5.7A, 10V |
| Power Dissipation: | 1.4 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type: | N-Channel |
| Vgs (Max): | ±12V |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 1.5V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 7 nC @ 4.5 V |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 2.5V, 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AO3400 | 14750 шт. | від 1.58 грн 1+: 1.58 грн | Ворон | Купити |
| AO3400 | 4335 шт. | від 2.7 грн 1+: 2.7 грн | Ворон | Купити |
| AO3400A | 200 | від 3.35 грн 1+: 3.35 грн | vdmais | Купити |
| AO3400A | 500 шт. | від 4 грн 1+: 4 грн | К206 | Купити |
| AO3400A | 250 шт. | від 4 грн 1+: 4 грн | Радіокомпоненти | Купити |
| AO3400A | 101 шт. | від 4.7 грн 1+: 4.7 грн | IntCom | Купити |
| AO3400A | 13 шт. | від 5.1 грн 1+: 5.1 грн | Radio Store | Купити |
| AO3400A | 414 | від 6.41 грн 1+: 6.41 грн | vdmais | Купити |
| AO3400A | Є в наявності | від 6.41 грн 1+: 6.41 грн10+: 4.25 грн50+: 4.18 грн | IMRAD | Купити |
| AO3400 | 39 | 7.5 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| AO3400A | 10 | 7.5 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| AO3400A | 2481 шт. | від 8 грн 1+: 8 грн | Filur | Купити |
| AO3400C | 45 | 8 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| AO3400 | 21 шт. | від 14.1 грн 1+: 14.1 грн | RadioPulse | Купити |
| AO3400 | Є в наявності | від 14.3 грн 1+: 14.3 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AO3400 | 10000 | від 1.33 грн 3000+: 1.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AO3400A | 40307 | від 6.47 грн 10+: 6.47 грн50+: 5.83 грн228+: 4.24 грн250+: 4.23 грн627+: 4 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| AO3400-5.8A | 216000 | від 8.07 грн 12000+: 8.07 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AO3400A | 11042 | від 12.64 грн 1+: 12.64 грн10+: 8.64 грн25+: 7.58 грн100+: 6.46 грн250+: 5.91 грн500+: 5.58 грн1000+: 5.31 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AO3400A-EV | 1489 | від 24.58 грн 1+: 24.58 грн10+: 14.89 грн100+: 9.32 грн500+: 6.89 грн1000+: 6.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AO3400A | 164092 | від 36.51 грн 1+: 36.51 грн10+: 22.61 грн100+: 14.35 грн500+: 10.75 грн1000+: 9.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
