
AO3415
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AO3415 — електронний компонент виробника ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR, категорія MOSFETs. Корпус: SOT-23-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AO3415.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 1.8 до 39.32 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-3 |
| Channel Type: | P-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 20 V |
| Continuous Drain Current: | 4 A |
| Rds(on): | 45mOhm @ 4A, 4.5V |
| Power Dissipation: | 1 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type: | P-Channel |
| Vgs (Max): | ±8V |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 900mV @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 11 nC @ 4.5 V |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 1.5V, 4.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AO3415 | 4480 шт. | від 1.8 грн 1+: 1.8 грн | Ворон | Купити |
| AO3415A | 96 шт. | від 2 грн 1+: 2 грн | IntCom | Купити |
| AO3415 | 4894 шт. | від 2.25 грн 1+: 2.25 грн | Ворон | Купити |
| AO3415A | Є в наявності | від 5 грн 1+: 5 грн10+: 4.58 грн50+: 4.32 грн | IMRAD | Купити |
| AO3415A | 65 шт. | від 5.2 грн 1+: 5.2 грн | Radio Store | Купити |
| AO3415 | Є в наявності | від 10.6 грн 1+: 10.6 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AO3415 | 10000 | від 2.18 грн 3000+: 2.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AO3415A | 10943 | від 11.45 грн 5+: 11.45 грн25+: 6.6 грн100+: 6.11 грн200+: 4.84 грн549+: 4.56 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| AO3415A | 5161 | від 14.04 грн 1+: 14.04 грн10+: 9.62 грн25+: 8.45 грн100+: 7.21 грн250+: 6.61 грн500+: 6.25 грн1000+: 5.95 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AO3415A-EV | 797 | від 24.58 грн 1+: 24.58 грн10+: 14.89 грн100+: 9.32 грн500+: 6.89 грн1000+: 6.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| AO3415A | 2354 | від 39.32 грн 1+: 39.32 грн10+: 24.01 грн100+: 15.24 грн500+: 11.45 грн1000+: 10.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
