
AO4805
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AO4805 — електронний компонент виробника Alpha & Omega Semiconductor Inc., категорія MOSFETs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AO4805.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 30 до 106.03 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Alpha & Omega Semiconductor Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Channel Type: | P-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Continuous Drain Current: | 9 A |
| Rds(on): | 19mOhm @ 8A, 10V |
| Power Dissipation: | 2 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Power - Max: | 2W |
| Configuration: | 2 P-Channel (Dual) |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2.8V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 39nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 2600pF @ 15V |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
