
AO4813
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AO4813 — електронний компонент виробника ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR, категорія MOSFETs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AO4813.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 23.73 до 110.94 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Channel Type: | P-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Continuous Drain Current: | 5.6 A |
| Rds(on): | 25mOhm @ 7.1A, 10V |
| Power Dissipation: | 1.3 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Configuration: | 2 P-Channel (Dual) |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 19nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1250pF @ 15V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
