
AO4818
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AO4818 — електронний компонент виробника Alpha & Omega Semiconductor Inc., категорія MOSFETs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AO4818.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 38.7 до 96.2 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Alpha & Omega Semiconductor Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Continuous Drain Current: | 8 A |
| Rds(on): | 19mOhm @ 8A, 10V |
| Power Dissipation: | 2 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Power - Max: | 2W |
| Configuration: | 2 N-Channel (Dual) |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2.4V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 18nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 888pF @ 15V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AO4818 | Є в наявності | від 38.7 грн 1+: 38.7 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| AO4818B | 14934 | від 96.2 грн 1+: 96.2 грн10+: 60.6 грн100+: 39.99 грн500+: 31.14 грн1000+: 28.3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
