
AO4842
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
AO4842 — електронний компонент виробника ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR, категорія MOSFETs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників AO4842.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 19.59 до 78.64 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | ALPHA & OMEGA SEMICONDUCTOR |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Continuous Drain Current: | 6.5 A |
| Rds(on): | 22mOhm @ 7.5A, 10V |
| Power Dissipation: | 1.44 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Configuration: | 2 N-Channel (Dual) |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2.6V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 11nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 448pF @ 15V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| AO4842 | Є в наявності | від 23.48 грн 1+: 23.48 грн6+: 22.34 грн15+: 21.35 грн50+: 20.21 грн | IMRAD | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
