
FDS9435A
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
FDS9435A — електронний компонент виробника onsemi, категорія MOSFETs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FDS9435A.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 15.98 до 80.85 грн
Є в Україні
6
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Channel Type: | P-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Continuous Drain Current: | 5.3 A |
| Rds(on): | 50mOhm @ 5.3A, 10V |
| Power Dissipation: | 2.5 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| FET Type: | P-Channel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 3V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 4.5V, 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FDS9435A | 10 | від 15.98 грн 1+: 15.98 грн | vdmais | Купити |
| FDS9435A | 32 | від 18.51 грн 1+: 18.51 грн | vdmais | Купити |
| FDS9435A | 54 шт. | від 25 грн 1+: 25 грн10+: 22.5 грн | Радіомаг | Купити |
| FDS9435A | 2 шт. | від 29.14 грн 1+: 29.14 грн | RadioPulse | Купити |
| FDS9435A | Є в наявності | від 30.4 грн 1+: 30.4 грн | Importtime | Купити |
| FDS9435AR | 71 шт. | від 31 грн 1+: 31 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FDS9435A | 9512 | від 41.48 грн 1+: 41.48 грн10+: 25.66 грн100+: 16.32 грн500+: 12.29 грн1000+: 10.99 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FDS9435A | 236 | від 70.16 грн 1+: 70.16 грн10+: 50.76 грн44+: 21.93 грн121+: 20.74 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| FDS9435A | 22534 | від 80.85 грн 1+: 80.85 грн10+: 50.48 грн100+: 33.06 грн500+: 25.56 грн1000+: 23.14 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FDS9435A | 10001 | від 80.85 грн 1+: 80.85 грн10+: 50.48 грн100+: 33.11 грн500+: 25.59 грн2500+: 25.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
