
FQD19N10LTM
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
FQD19N10LTM — електронний компонент виробника onsemi, категорія MOSFETs. Корпус: TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FQD19N10LTM.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 57.6 до 119.41 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Continuous Drain Current: | 9.8 A |
| Rds(on): | 100mOhm @ 7.8A, 10V |
| Power Dissipation: | 50 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 5V, 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FQD19N10LTM | 2400 | від 57.6 грн 1+: 57.6 грн10+: 35.61 грн100+: 22.94 грн500+: 17.49 грн1000+: 15.73 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FQD19N10LTM | 2079 | від 104.31 грн 1+: 104.31 грн5+: 82.33 грн10+: 71.86 грн25+: 39.48 грн67+: 37.37 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| FQD19N10LTM | 30190 | від 119.41 грн 1+: 119.41 грн10+: 75.86 грн100+: 50.43 грн500+: 39.62 грн1000+: 36.18 грн2500+: 30.63 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| FQD19N10LTM | 10314 | від 119.41 грн 1+: 119.41 грн10+: 75.51 грн100+: 50.37 грн500+: 39.6 грн1000+: 36.13 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
