
FQPF13N50CF
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
FQPF13N50CF — електронний компонент виробника onsemi, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FQPF13N50CF.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 125.64 до 282.57 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 500 V |
| Continuous Drain Current: | 8 A |
| Rds(on): | 540mOhm @ 6.5A, 10V |
| Power Dissipation: | 48 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| FQPF13N50CF | Є в наявності | від 125.64 грн 1+: 125.64 грн2+: 120.05 грн5+: 115.46 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| FQPF13N50CF | 48 | від 264.38 грн 1+: 264.38 грн7+: 145.48 грн19+: 137.79 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| FQPF13N50CF | 71 | від 281.87 грн 1+: 281.87 грн50+: 143.63 грн100+: 130.25 грн500+: 106.78 грн1000+: 99.25 грн2000+: 95.72 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| FQPF13N50CF | 25 | від 282.57 грн 1+: 282.57 грн10+: 144.08 грн100+: 130.09 грн500+: 109.81 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
