
IR2131SPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
IR2131SPBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IR2131SPBF.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 446.2 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Channel Type: | Independent |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Gate Type: | IGBT, MOSFET (N-Channel) |
| Input Type: | Inverting |
| Voltage - Supply: | 10V ~ 20V |
| Number of Drivers: | 6 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Driven Configuration: | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ): | 80ns, 40ns |
| Logic Voltage - VIL, VIH: | 0.8V, 2.2V |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap): | 600 V |
| Current - Peak Output (Source, Sink): | 250mA, 500mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
