
IR2184PBF
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
IR2184PBF — електронний компонент виробника INFINEON TECHNOLOGIES, категорія MOSFETs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IR2184PBF.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 166.09 до 239.68 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | INFINEON TECHNOLOGIES |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Channel Type: | Synchronous |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Continuous Drain Current: | 1.4 A |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Gate Type: | IGBT, MOSFET (N-Channel) |
| Voltage - Supply: | 10V ~ 20V |
| Number of Drivers: | 2 |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Driven Configuration: | Half-Bridge |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IR2184PBF | 73 | від 166.09 грн 1+: 166.09 грн8+: 130.35 грн21+: 123.34 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IR2184PBF | 1489 | від 239.68 грн 1+: 239.68 грн10+: 180.18 грн50+: 156.27 грн100+: 148.85 грн250+: 141.02 грн500+: 136.31 грн1000+: 132.42 грн2500+: 128.32 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IR2184PBF | 1487 | від 239.68 грн 1+: 239.68 грн10+: 180.81 грн25+: 156.28 грн100+: 149.27 грн250+: 141.56 грн500+: 136.66 грн1000+: 128.95 грн3000+: 125.44 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
