
IRF1018EPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
IRF1018EPBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRF1018EPBF.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 40.77 до 113.79 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 79 A |
| Rds(on): | 8.4mOhm @ 47A, 10V |
| Power Dissipation: | 110 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| FET Type: | N-Channel |
| Vgs (Max): | ±20V |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4V @ 100µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 69 nC @ 10 V |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRF1018EPBF | Є в наявності | від 40.77 грн 1+: 40.77 грн4+: 39.46 грн8+: 38.67 грн24+: 37.35 грн | IMRAD | Купити |
| IRF1018EPBF | Є в наявності | від 43.1 грн 1+: 43.1 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRF1018EPBF | 5373 | від 113.79 грн 1+: 113.79 грн10+: 72 грн100+: 47.94 грн500+: 37.61 грн1000+: 34.28 грн2000+: 31.49 грн5000+: 28.46 грн10000+: 26.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
