
IRF1407PBF
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
IRF1407PBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRF1407PBF.
Всього пропозицій
9
Ціни
від 36 до 225.3 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 75 V |
| Continuous Drain Current: | 130 A |
| Rds(on): | 7.8 mOhm |
| Gate Charge: | 160 nC |
| Power Dissipation: | 330 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRF1407PBF | 300 шт. | від 36 грн 1+: 36 грн | Ворон | Купити |
| IRF1407PBF | 88 шт. | від 50 грн 1+: 50 грн10+: 46.5 грн | Радіомаг | Купити |
| IRF1407PBF | Є в наявності | від 52.52 грн 1+: 52.52 грн4+: 50.57 грн8+: 48.78 грн24+: 45.67 грн | IMRAD | Купити |
| IRF1407PBF | Є в наявності | від 95 грн 1+: 95 грн | Importtime | Купити |
| IRF1407PBF | 16 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRF1407PBF | 905 | від 103.18 грн 203+: 103.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IRF1407PBF | 2704 | від 211.97 грн 1+: 211.97 грн10+: 108.09 грн100+: 90.54 грн500+: 78.61 грн1000+: 71.59 грн2000+: 69.77 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRF1407PBF | 6556 | від 216.88 грн 1+: 216.88 грн50+: 107.44 грн100+: 96.82 грн500+: 78.18 грн1000+: 72.19 грн2000+: 67.15 грн5000+: 61.71 грн10000+: 61.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IRF1407PBF | 271 | від 225.3 грн 1+: 225.3 грн10+: 121.43 грн14+: 72.29 грн37+: 68.08 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
