
IRF510
Ціна та наявність в Україні станом на 31.05.2026
IRF510 — електронний компонент виробника Vishay Semiconductors, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRF510.
Всього пропозицій
21
Ціни
від 18 до 199.52 грн
Є в Україні
9
| Виробник: | Vishay Semiconductors |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Continuous Drain Current: | 5.6 A |
| Rds(on): | 540mOhm @ 3.4A, 10V |
| Power Dissipation: | 43 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 800 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRF510 | 50 шт. | від 18 грн 1+: 18 грн | БЕРЕКА | Купити |
| IRF510 | Є в наявності | від 18 грн 1+: 18 грн5+: 17.68 грн10+: 15.47 грн20+: 13.26 грн | 9В | Купити |
| IRF510PBF | 194 шт. | від 20 грн 1+: 20 грн | Filur | Купити |
| IRF510PBF | 500 шт. | від 20.03 грн 1+: 20.03 грн50+: 14.69 грн100+: 13.36 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| IRF510 | Є в наявності | від 32 грн 1+: 32 грн5+: 30.94 грн10+: 28.73 грн20+: 26.52 грн | 9В | Купити |
| IRF510 PBF | Є в наявності | від 40.88 грн 1+: 40.88 грн4+: 39.56 грн8+: 38.77 грн | IMRAD | Купити |
| IRF510 | 4 шт. | від 44.65 грн 1+: 44.65 грн | RadioPulse | Купити |
| IRF510PBF | Є в наявності | від 50 грн 1+: 50 грн | Importtime | Купити |
| IRF510SPBF | Є в наявності | від 98.1 грн 1+: 98.1 грн2+: 94.93 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRF510PBF | 1765 | від 73.84 грн 1+: 73.84 грн10+: 48.12 грн32+: 30.35 грн88+: 28.73 грн10000+: 27.96 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IRF510SPBF | 387 | від 106.5 грн 1+: 106.5 грн10+: 68.08 грн31+: 31.47 грн85+: 29.72 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IRF510PBF | 6977 | від 111.7 грн 1+: 111.7 грн10+: 59.86 грн100+: 48.97 грн500+: 42.57 грн1000+: 36.39 грн2000+: 32.88 грн5000+: 29.23 грн10000+: 28.24 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRF510PBF-BE3 | 4417 | від 124.35 грн 1+: 124.35 грн10+: 69.62 грн100+: 45.95 грн500+: 38.64 грн1000+: 33.44 грн2000+: 31.97 грн5000+: 26.56 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRF510STRRPBF | 1265 | від 148.23 грн 1+: 148.23 грн10+: 94.14 грн100+: 44.54 грн500+: 42.43 грн800+: 42.43 грн2400+: 41.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRF510SPBF | 3707 | від 148.94 грн 1+: 148.94 грн10+: 71.66 грн100+: 58.73 грн500+: 48.62 грн1000+: 46.93 грн2000+: 43.63 грн5000+: 41.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRF510STRLPBF | 802 | від 151.04 грн 1+: 151.04 грн10+: 96.25 грн100+: 64.56 грн500+: 50.44 грн800+: 43.56 грн2400+: 41.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRF510PBF-BE3 | 4633 | від 153.15 грн 1+: 153.15 грн50+: 73.72 грн100+: 66.01 грн500+: 52.46 грн1000+: 48.11 грн2000+: 44.44 грн5000+: 40.48 грн10000+: 38.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IRF510STRRPBF | 1392 | від 153.15 грн 1+: 153.15 грн10+: 97.65 грн100+: 66.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IRF510STRLPBF | 148 | від 153.15 грн 1+: 153.15 грн10+: 97.65 грн100+: 66.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IRF510SPBF | 13896 | від 198.11 грн 1+: 198.11 грн50+: 97.53 грн100+: 87.73 грн500+: 70.55 грн1000+: 65.03 грн2000+: 60.39 грн5000+: 55.36 грн10000+: 53.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IRF510PBF | 16165 | від 199.52 грн 1+: 199.52 грн50+: 98.27 грн100+: 88.41 грн500+: 71.12 грн1000+: 65.57 грн2000+: 60.89 грн5000+: 55.84 грн10000+: 54.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
