
IRF530PBF
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
IRF530PBF — електронний компонент виробника Vishay Semiconductors, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRF530PBF.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 12.4 до 181.85 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Vishay Semiconductors |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Continuous Drain Current: | 14 A |
| Rds(on): | 160mOhm @ 8.4A, 10V |
| Power Dissipation: | 88 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRF530PBF | 443 шт. | від 12.4 грн 1+: 12.4 грн | Filur | Купити |
| IRF530PBF | 172 шт. | від 28.8 грн 1+: 28.8 грн | Ворон | Купити |
| IRF530PBF | 27 шт. | від 39.5 грн 1+: 39.5 грн | Radio Store | Купити |
| IRF530PBF | Є в наявності | від 40.34 грн 1+: 40.34 грн4+: 39.04 грн8+: 38.26 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRF530PBF | 2026 | від 70.36 грн 1+: 70.36 грн10+: 45.39 грн42+: 22.94 грн115+: 21.68 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IRF530PBF | 3143 | від 128.69 грн 1+: 128.69 грн10+: 61.27 грн100+: 50.99 грн500+: 46.23 грн1000+: 41.62 грн2000+: 38.26 грн5000+: 35.74 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRF530PBF-BE3 | 522 | від 181.85 грн 1+: 181.85 грн50+: 88.98 грн100+: 79.92 грн500+: 64.04 грн1000+: 58.93 грн2000+: 54.64 грн5000+: 49.99 грн10000+: 48.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
