
IRF540ZPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
IRF540ZPBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRF540ZPBF.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 31 до 130.7 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Continuous Drain Current: | 36 A |
| Rds(on): | 26.5 mOhm |
| Gate Charge: | 42 nC |
| Power Dissipation: | 92 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRF540ZPBF | 177 шт. | від 31 грн 1+: 31 грн10+: 28.1 грн100+: 25.2 грн | Радіомаг | Купити |
| IRF540ZPBF | 207 шт. | від 36 грн 1+: 36 грн | Ворон | Купити |
| IRF540ZPBF | 47 шт. | від 49.1 грн 1+: 49.1 грн | Radio Store | Купити |
| IRF540ZPBF | Є в наявності | від 81 грн 1+: 81 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRF540ZPBF | 668 | від 55.51 грн 1+: 55.51 грн10+: 45.81 грн25+: 39.49 грн68+: 37.38 грн250+: 36.12 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IRF540ZPBF | 22470 | від 117.35 грн 1+: 117.35 грн10+: 62.54 грн100+: 54.81 грн500+: 43.64 грн1000+: 39.91 грн2000+: 36.96 грн5000+: 34.92 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRF540ZPBF | 25773 | від 130.7 грн 1+: 130.7 грн50+: 62.43 грн100+: 55.73 грн500+: 43.99 грн1000+: 40.21 грн2000+: 37.03 грн5000+: 33.59 грн10000+: 31.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
