IRF640N — де купити
IRF640N — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220AB. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRF640N.

Package image: KiCad / jkriege2, CC BY-SA 4.0
Основні характеристики
| Package: | TO-220AB |
|---|---|
| Rds(on): | 150mOhm @ 11A, 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| Packaging: | Reel |
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technology: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Gate Charge: | 44.7 nC |
| Channel Type: | N-Channel |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Power Dissipation: | 150 W |
| Standard Pack Qty: | 800 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
| Drain-Source Voltage: | 200 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Continuous Drain Current: | 18 A |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 67 nC @ 10 V |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
Де купити
| Постачальник | Наявність | Ціна | Термін | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Digi-Key | 28164 | 133.24 грн | 3 wks | Купити |
| Digi-Key | 1581 | 145.1 грн | 3 wks | Купити |
| ІМС (станом на 20.04.2026) | 57 | 30 грн | 0 wks | Купити |
| ЕлКом | 52 шт. | 0 wks | Купити | |
| IMRAD | Є в наявності | 76.26 грн | Купити | |
| Радіомаг | 766 шт. | 28 грн | 0 wks | Купити |
| Радіомаг | 24 шт. | 53 грн | 0 wks | Купити |
| НІКОМ | 94 шт. | 32.5 грн | 0 wks | Купити |
| НІКОМ | 59 шт. | 26.5 грн | 0 wks | Купити |
| К206 | 37 шт. | 28.32 грн | 0 wks | Купити |
| Mouser | 21243 | 137.43 грн | 3 wks | Купити |
| Mouser | 11448 | 133.24 грн | 3 wks | Купити |
| IntCom | 15 шт. | 28.8 грн | 0 wks | Купити |
| 3V3 | Є в наявності | 14 грн | 0 wks | Купити |
| TME | 4874 | 110.29 грн | 2 тижні | Купити |
| TME | 1539 | 112.24 грн | 2 тижні | Купити |
| Ворон | 423 шт. | 16.65 грн | 0 wks | Купити |
| Ворон | 171 шт. | 47.25 грн | 0 wks | Купити |
| Radio Store | 29 шт. | 18.6 грн | 0 wks | Купити |
| Віаком | 120 шт. | 19.43 грн | 0 wks | Купити |
| Importtime | Є в наявності | 35 грн | 0 wks | Купити |
| Importtime | Є в наявності | 204.5 грн | 0 wks | Купити |
| Filur | 250 шт. | 48.7 грн | 0 wks | Купити |
| Eurocom Components | 5 | 58.08 грн | 0 wks | Купити |
| RadioPulse | 17 шт. | 56.4 грн | 0 wks | Купити |