Зображення корпусу уточнюється
IRF6717MTRPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
IRF6717MTRPBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: DirectFET™ Isometric MX. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRF6717MTRPBF.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 279.46 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | DirectFET™ Isometric MX |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Drain-Source Voltage: | 25 V |
| Continuous Drain Current: | 38 A |
| Rds(on): | 1.25mOhm @ 38A, 10V |
| Power Dissipation: | 2.8 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type: | N-Channel |
| Vgs (Max): | ±20V |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2.35V @ 150µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 69 nC @ 4.5 V |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 4.5V, 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRF6717MTRPBF | 675 | від 279.46 грн 1+: 279.46 грн10+: 182.84 грн100+: 127.96 грн500+: 105.42 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
