
IRF9530NPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
IRF9530NPBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRF9530NPBF.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 13.5 до 109.81 грн
Є в Україні
7
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | P-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 100 V |
| Continuous Drain Current: | 14 A |
| Rds(on): | 200 mOhm |
| Gate Charge: | 38.7 nC |
| Power Dissipation: | 79 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | P-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRF9530NPBF | 421 шт. | від 13.5 грн 1+: 13.5 грн | Ворон | Купити |
| IRF9530NPBF | 9 шт. | від 19.36 грн 1+: 19.36 грн | К206 | Купити |
| IRF9530NPBF | 199 шт. | від 22 грн 1+: 22 грн10+: 19.8 грн100+: 17.9 грн | Радіомаг | Купити |
| IRF9530NPBF | Є в наявності | від 28.28 грн 1+: 28.28 грн10+: 26.2 грн25+: 24.25 грн | IMRAD | Купити |
| IRF9530NPBF | Є в наявності | від 38.7 грн 1+: 38.7 грн | Importtime | Купити |
| IRF9530NPBF | 4 шт. | від 44.2 грн 1+: 44.2 грн | Filur | Купити |
| IRF9530NPBF | 10 шт. | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRF9530NPBF | 2211 | від 65.33 грн 1+: 65.33 грн10+: 50.36 грн25+: 43.85 грн30+: 32.24 грн82+: 30.5 грн1000+: 30.36 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IRF9530NPBF | 21496 | від 109.81 грн 1+: 109.81 грн10+: 51.9 грн100+: 46.23 грн500+: 36.23 грн1000+: 31.82 грн2000+: 30.15 грн5000+: 27.42 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRF9530NPBF | 19872 | від 109.81 грн 1+: 109.81 грн50+: 51.86 грн100+: 46.17 грн500+: 36.17 грн1000+: 32.95 грн2000+: 30.24 грн5000+: 27.31 грн10000+: 25.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
