Зображення корпусу уточнюється
IRFB3206PBF
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
IRFB3206PBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRFB3206PBF.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 33.89 до 221.27 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 210 A |
| Rds(on): | 3 mOhm |
| Gate Charge: | 120 nC |
| Power Dissipation: | 300 W |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRFB3206PBF | 230 шт. | від 33.89 грн 1+: 33.89 грн | Ворон | Купити |
| IRFB3206 | Є в наявності | від 42.92 грн 1+: 42.92 грн6+: 39.6 грн15+: 38.81 грн50+: 37.49 грн | IMRAD | Купити |
| IRFB3206PBF | 468 шт. | від 95 грн 1+: 95 грн10+: 88 грн100+: 82.5 грн1000+: 74.8 грн | Радіомаг | Купити |
| IRFB3206PBF | Є в наявності | від 200 грн 1+: 200 грн | Importtime | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
