
IRFI4212H-117P
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
IRFI4212H-117P — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-5. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRFI4212H-117P.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 159.08 до 197.63 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-5 |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 400 V |
| Continuous Drain Current: | 11 A |
| Rds(on): | 72.5mOhm @ 6.6A, 10V |
| Power Dissipation: | 18 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Configuration: | 2 N-Channel (Dual) |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 18nC @ 10V |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 490pF @ 50V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRFI4212H-117PXKMA1 | 1200 | від 159.08 грн 1+: 159.08 грн10+: 96.71 грн100+: 74.29 грн500+: 61.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRFI4212H-117PXKMA1 | 418 | від 197.63 грн 1+: 197.63 грн50+: 97.33 грн100+: 87.55 грн500+: 70.41 грн1000+: 64.9 грн2000+: 60.27 грн5000+: 55.26 грн10000+: 53.87 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
