
IRFIBC20GPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
IRFIBC20GPBF — електронний компонент виробника Vishay Semiconductors, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRFIBC20GPBF.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 37.36 до 258.33 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Vishay Semiconductors |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Continuous Drain Current: | 1.7 A |
| Rds(on): | 4.4Ohm @ 1A, 10V |
| Power Dissipation: | 30 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRFIBC20G | Є в наявності | від 37.36 грн 1+: 37.36 грн6+: 36.15 грн15+: 35.43 грн50+: 34.22 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRFIBC20GPBF | 1041 | від 257.63 грн 1+: 257.63 грн50+: 129.52 грн100+: 117.09 грн500+: 95.3 грн1000+: 88.29 грн2000+: 82.41 грн5000+: 77.22 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IRFIBC20GPBF | 789 | від 258.33 грн 1+: 258.33 грн10+: 129.87 грн100+: 117.23 грн500+: 95.47 грн1000+: 89.86 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
