
IRFML8244TRPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
IRFML8244TRPBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: SOT-23-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRFML8244TRPBF.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 3 до 32.37 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 25 V |
| Continuous Drain Current: | 5.8 A |
| Rds(on): | 24 mOhm |
| Power Dissipation: | 1.25 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 2.35V @ 10µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 4.5V, 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRFML8244TRPBF | 592 шт. | від 3 грн 7+: 3 грн10+: 2.5 грн100+: 2 грн1000+: 1.7 грн | Радіомаг | Купити |
| IRFML8244TRPBF | 2781 шт. | від 5.5 грн 4+: 5.5 грн10+: 4.9 грн100+: 4.4 грн1000+: 3.9 грн | Радіомаг | Купити |
| IRFML8244TRPBF | 18 | від 6.66 грн 1+: 6.66 грн | vdmais | Купити |
| IRFML8244TRPBF | 5942 шт. | від 6.89 грн 1+: 6.89 грн | Ворон | Купити |
| IRFML8244TRPBF | Є в наявності | від 9.35 грн 1+: 9.35 грн10+: 8.81 грн50+: 8.38 грн80+: 7.58 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRFML8244TRPBF | 3496 | від 15.87 грн 1+: 15.87 грн5+: 13.76 грн10+: 12.5 грн100+: 8.85 грн172+: 5.62 грн472+: 5.34 грн21000+: 5.13 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IRFML8244TRPBF | 25030 | від 32.3 грн 1+: 32.3 грн10+: 20.01 грн100+: 12.62 грн500+: 9.42 грн1000+: 8.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IRFML8244TRPBF | 17516 | від 32.37 грн 1+: 32.37 грн10+: 20.01 грн100+: 12.64 грн500+: 9.48 грн1000+: 8.43 грн3000+: 7.02 грн6000+: 6.39 грн9000+: 5.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
