
IRFR220NTRPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
IRFR220NTRPBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRFR220NTRPBF.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 17.82 до 93.02 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 200 V |
| Continuous Drain Current: | 5 A |
| Rds(on): | 600mOhm @ 2.9A, 10V |
| Gate Charge: | 15 nC |
| Power Dissipation: | 43 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRFR220NTRPBF | 85 шт. | від 17.82 грн 1+: 17.82 грн10+: 16.63 грн100+: 15.44 грн | Віаком | Купити |
| IRFR220NTRPBF | Є в наявності | від 21.5 грн 1+: 21.5 грн10+: 20.53 грн50+: 19.31 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRFR220NTRPBF | 2754 | від 80.78 грн 1+: 80.78 грн5+: 63.44 грн10+: 55.32 грн45+: 21.54 грн50+: 21.47 грн123+: 20.28 грн4000+: 20.14 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IRFR220NTRPBF | 5317 | від 92.32 грн 1+: 92.32 грн10+: 57.77 грн100+: 38.05 грн500+: 29.58 грн1000+: 26.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| IRFR220NTRPBF | 18188 | від 93.02 грн 1+: 93.02 грн10+: 57.49 грн100+: 38.05 грн500+: 29.59 грн1000+: 26.86 грн2000+: 23.99 грн4000+: 21.61 грн10000+: 21.4 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
