
IRFS3806
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
IRFS3806 — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRFS3806.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 143.91 до 188 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Drain-Source Voltage: | 60 V |
| Continuous Drain Current: | 43 A |
| Rds(on): | 16.2 mOhm |
| Gate Charge: | 22 nC |
| Power Dissipation: | 71 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 800 |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRFS3806 | 10 шт. | від 188 грн 1+: 188 грн | RadioPulse | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
