
IRFZ44NPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
IRFZ44NPBF — електронний компонент виробника Infineon Technologies, категорія MOSFETs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRFZ44NPBF.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 12.38 до 108.41 грн
Є в Україні
7
| Виробник: | Infineon Technologies |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 55 V |
| Continuous Drain Current: | 49 A |
| Rds(on): | 17.5 mOhm |
| Gate Charge: | 42 nC |
| Power Dissipation: | 83 W |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRFZ44NPBF | 1691 шт. | від 12.38 грн 1+: 12.38 грн | Ворон | Купити |
| IRFZ44NPBF | 662 | від 14.3 грн 1+: 14.3 грн | Eurocom Components | Купити |
| IRFZ44NPBF | 46 шт. | від 14.5 грн 1+: 14.5 грн | Radio Store | Купити |
| IRFZ44NPBF | 1621 шт. | від 18 грн 2+: 18 грн10+: 16 грн100+: 13.5 грн1000+: 11.2 грн | Радіомаг | Купити |
| IRFZ44NPBF | 76 шт. | від 31.4 грн 1+: 31.4 грн | Filur | Купити |
| IRFZ44NPBF | Є в наявності | від 45 грн 1+: 45 грн | Importtime | Купити |
| IRFZ44NPBF | Є в наявності | від 89.89 грн 1+: 89.89 грн45+: 21.57 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| IRFZ44NPBF | 278 | від 90.37 грн 1+: 90.37 грн10+: 55.32 грн25+: 45.46 грн45+: 21.4 грн124+: 20.21 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| IRFZ44NPBF | 20630 | від 98.62 грн 1+: 98.62 грн10+: 46.3 грн100+: 41.27 грн500+: 32.31 грн1000+: 29.38 грн2000+: 26.93 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| IRFZ44NPBF | 20924 | від 108.41 грн 1+: 108.41 грн50+: 51.06 грн100+: 45.44 грн500+: 35.58 грн1000+: 32.4 грн2000+: 29.73 грн5000+: 26.84 грн10000+: 25.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
