
IRLR6225TRPBF
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
IRLR6225TRPBF — електронний компонент виробника INFINEON TECHNOLOGIES, категорія MOSFETs. Корпус: TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників IRLR6225TRPBF.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 33.75 до 109.81 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | INFINEON TECHNOLOGIES |
|---|---|
| Корпус: | TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 20 V |
| Continuous Drain Current: | 100 A |
| Rds(on): | 4mOhm @ 21A, 4.5V |
| Power Dissipation: | 63 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -50°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Type: | N-Channel |
| Vgs (Max): | ±12V |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 1.1V @ 50µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 72 nC @ 4.5 V |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 2.5V, 4.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| IRLR6225TRPBF | 162 шт. | від 33.75 грн 1+: 33.75 грн | Ворон | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
