
MAX4420CPA
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
MAX4420CPA — електронний компонент виробника Analog Devices Inc./Maxim Integrated, категорія MOSFETs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAX4420CPA.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 412.87 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Channel Type: | Single |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Gate Type: | MOSFET (N-Channel, P-Channel) |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 18V |
| Number of Drivers: | 1 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Driven Configuration: | Low-Side |
| Rise / Fall Time (Typ): | 25ns, 25ns |
| Logic Voltage - VIL, VIH: | 0.8V, 2.4V |
| Current - Peak Output (Source, Sink): | 6A, 6A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAX4420CPA+ | 58 | від 412.87 грн 1+: 412.87 грн10+: 315.76 грн50+: 276.98 грн100+: 264.96 грн250+: 252.28 грн500+: 244.64 грн1000+: 238.35 грн2500+: 231.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
