Зображення корпусу уточнюється
MMRF1015NR1
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
MMRF1015NR1 — електронний компонент виробника NXP Semiconductors, категорія MOSFETs. Корпус: TO-270-2. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MMRF1015NR1.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1014.77 до 1824.9 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | NXP Semiconductors |
|---|---|
| Корпус: | TO-270-2 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 28 V |
| Power Dissipation: | 10 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Reel |
| Gain: | 18dB |
| Frequency: | 960MHz |
| Current - Test: | 125 mA |
| Power - Output: | 10W |
| Voltage - Test: | 28 V |
| Voltage - Rated: | 68 V |
| Standard Pack Qty: | 500 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
