Зображення корпусу уточнюється
PD57060-E
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
PD57060-E — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: PowerSO-10 Exposed Bottom Pad. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників PD57060-E.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 3698.85 до 4483.05 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 28 V |
| Power Dissipation: | 60 W |
| Packaging: | Tube |
| Gain: | 14.3dB |
| Frequency: | 945MHz |
| Current - Test: | 100 mA |
| Package / Case: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Power - Output: | 60W |
| Voltage - Test: | 28 V |
| Voltage - Rated: | 65 V |
| Standard Pack Qty: | 400 |
| Current Rating (Amps): | 7A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
