
STD1NK60T4
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
STD1NK60T4 — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія MOSFETs. Корпус: TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STD1NK60T4.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 24.2 до 117.74 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Channel Type: | N-Channel |
| Technology: | MOSFET |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Continuous Drain Current: | 1 A |
| Rds(on): | 8.5Ohm @ 500mA, 10V |
| Power Dissipation: | 30 W |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Reel |
| FET Type: | N-Channel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Vgs(th) (Max) @ Id: | 3.7V @ 250µA |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STD1NK60T4 | Є в наявності | від 24.2 грн 1+: 24.2 грн6+: 23.02 грн15+: 22 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STD1NK60T4 | 1750 | від 105.19 грн 1+: 105.19 грн10+: 72.46 грн46+: 21.3 грн125+: 20.18 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STD1NK60T4 | 3663 | від 117.03 грн 1+: 117.03 грн10+: 74.99 грн100+: 49.62 грн500+: 38.96 грн1000+: 35.53 грн2500+: 32.52 грн5000+: 30.06 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STD1NK60T4 | 2154 | від 117.74 грн 1+: 117.74 грн10+: 74.36 грн100+: 49.6 грн500+: 38.96 грн1000+: 35.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити MOSFETs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
